Centrum Nauczania Języka Angielskiego

O NAS

Profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego

JAKO SZKOŁA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
I SUKCESAMI W OBSZARACH NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO MOŻEMY POMÓC CI W NAUCE ORAZ DOSKONALENIU UMIEJĘTNOŚCI LINGWISTYCZNYCH.

LINGUA jest renomowaną szkołą językową, powstałą w 2002 roku w Oświęcimiu, z głębokiej pasji do języka angielskiego. Założycielem Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA jest doświadczony filolog i metodyk, a prywatnie wielki entuzjasta języka angielskiego i literatury amerykańskiej. Podczas swoich licznych podróży do USA, wykorzystuje czas nie tylko na poznanie tego ogromnego kraju i jego kultury, ale systematycznie doskonali swój warsztat filologa. To sprawia, że gwarantuje pełen  profesjonalizm w podejściu do nauczania języka angielskiego, bardzo starannie dobiera  najbardziej efektywne materiały i metody dydaktyczne.
Z wielką starannością zbudowała zespół lektorów, zapraszając do współpracy  doskonale wykształconych i doświadczonych wykładowców (zarówno Polaków, jak i cudzoziemców), będących podobnie jak Ona entuzjastami swojej pracy. Poza tym lektorzy CNJA LINGUA to  bardzo sympatyczne, komunikatywne i  nietuzinkowe osoby.
Lingua

SZKOŁA JĘZYKOWA WYRÓŻNIONA
ZNAKIEM JAKOŚCI
MSUES

Lingua

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram